Přeprava na letiště

Odlet

Náš řidič Vás vyzvedne doma, na hotelu nebo v sídle Vaší společnosti, pomůže se zavazadly a přepraví Vás na letiště přímo k odletové hale. Čas vyzvednutí naplánujeme tak, abychom Vás na letiště přepravili včas a bezpečně a Vy v klidu a v pohodě stihli Váš odlet.

Přílet

Náš řidič Vás počká v příletové hale s cedulkou s Vašim jménem nebo názvem Vaší společnosti, pomůže se zavazadly a pohodlně a bezpečně Vás přepraví domů, do hotelu nebo do sídla společnosti.

Díky komunikaci se všemi letišti v ČR i zahraničí jsme informováni o aktuálním čase Vašeho příletu a vyzvedneme Vás, i když budete mít zpoždění!

OSOBNÍ PŘEPRAVA, která má STYL

Cestujete po České republice nebo po celé Evropě a nebaví Vás létat? Pak jsme tu my!

Přepravíme Vás na dovolenou, na hory, na pracovní schůzku, služební cestu nebo třeba do lázní.

Na Vaše přání Vám zajistíme kvalitní ubytování kdekoliv v Evropě a další doplňkové služby.

Náš řidič Vás vyzvedne doma, na hotelu nebo v sídle Vaší společnosti, pomůže se zavazadly a přepraví Vás do cílové destinace. Buď na Vás v místě řidič počká anebo pro Vás opět za pár dnů přijedeme.

Za kolik to bude?

 • Jste rodina

  z Olomouce a letíte na dovolenou z Brna? Pak se obraťte na nás.

  Přepravíme vás vozem Škoda Superb Combi, do kterého bez problémů naložíme dětský kočárek, hračky, tátovo potápěčské vybavení i maminčin šatník :o). Řidiči Vám pomohou se zavazadly.

  Během cesty poskytneme tatínkovi pivo, mamce vodu a vaší ratolesti džus.

  Dětskou sedačku se systémem ISOFIX pro Vaše dítě Vám zapůjčíme ZDARMA.

 • Jste podnikatel

  a letíte na obchodní jednání do zahraničí z Prahy? Pak se obraťte na nás!

  Přepravíme Vás vozem Škoda Superb BUSINESS. Tento vůz Vám poskytne dostatek prostoru a pohodlí pro práci, abyste se mohli v klidu připravit na jednání nebo nerušeně odpočívat a sledovat film, nebo poslouchat hudbu. Můžete se ZDARMA připojit na internet.

  Během cesty Vám poskytneme lehké občerstvení a pitný režim.

 • Jste skupinka

  sportovních fandů a letíte z Vídně na sportovní utkání svého oblíbeného klubu?

  Pak si objednejte vůz Volkswagen Caravelle až pro 8 fanoušků (a samozřejmě náš řidič) vás včas a v pohodě přepravíme až k odletové hale. Cestou se můžete dobře naladit, neboť vám na cestu dáme pivko a můžete ladit hlasivky a zpívat své oblíbené chorály.

 • Nenašli jste, co jste hledali?

  Pak se nám ozvěte a my vám ostatní destinace a konkrétní cenovou nabídku sdělíme na vyžádání. Poskytujeme kvalitní a nadstandardní služby za nejlepší ceny v regionu.

Ceny uvedeny bez 21 % DPH. Při přepravě do zahraničí neúčtujeme DPH (§ 70). Mezinárodní přeprava je osvobozena od DPH dle §70.

Naše služby je možné platit hotově, fakturou a platebními kartami (dle typu karty a místa jejího vydání může být účtován servisní poplatek do výše účtované poskytovatelem služeb).

Podporujeme platební metody

K přepravě osob využíváme nových vozů

 • Škoda Superb Combi Elegance
 • Škoda Superb Business
 • Volkswagen Caravelle

V našich vozech lze přepravit až 8 osob.

Ve vozech najdete vše pro Vaše bezpečí, pohodlí a práci nebo zábavu - Wi-Fi, tablet, nabíječku telefonů, adaptér 220 V, GPS, atd.

Samozřejmostí je maximální bezpečnostní výbava. Pro přepravu dětí disponujeme dětskými autosedačkami se systémem ISOFIX.

Vaše nároky

Díky spolupráci s naším partnerem, společností Vaše nároky.cz, SE, Vám zajistíme Vaše práva!

Disponujeme softwarovým vybavením, které prověří zpoždění, počasí v době letu, či zda nastala opravdu mimořádná událost. Naši spolupracující advokáti pro vás kvalifikovaně získají odškodnění, na které máte nárok. Finanční odškodnění se pohybuje ve výši 250 – 600 Eur, v případě, že se Váš let zpozdil o více než 3 hodiny, byl přesměrován na jiné letiště, nebo byl dokonce zrušen.!

V případě zpoždění se informujte u našeho řidiče, přímo ve voze můžete sepsat Vaši stížnost na leteckou společnost a uplatnit Vaše nároky!

Více podrobností naleznete na: www.vasenaroky.cz.

Přeprava zásilek

Naše společnost vám zajistí také přepravu zásilek po celé Evropě. Nabízíme rychlost, kvalitu a okamžitý výjezd, pokud bude třeba. Cenovou nabídku a bližší informace vám sdělíme na vyžádání.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Autobusová přeprava a přeprava nákladu

Zajisťujeme mikrobusovou, autobusovou a nákladní dopravu v rámci celé Evropy. Cenovou kalkulaci Vám sdělíme na vyžádání, dle konkrétních požadavků.

K přepravě využíváme vlastních vozidel a vozidel externích spolupracovníků a specializovaných firem.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Rezervace letenek

Naše společnost Vám poskytuje možnost si společně s přepravou na a z letiště si objednat také letenky do celého světa. Spolupracujeme s cestovní kanceláří FLY UNITED s.r.o., specialistou na zajišťování pracovních cest.

Rezervaci a samotný nákup letenek si můžete zajistit přímo pomocí online rezervačního systému, který komplexně nabízí lety všech významných leteckých společností včetně nízkonákladových dopravců.

Přejít na rezervační systém letenek: www.flyunited.cz

Pojištění odpovědnosti

Naše společnost má sjednáno Pojištění odpovědnosti za škodu podnikatele a je pojištěna proti rizikům spojených s předmětem podnikání.

Autopůjčovna AVIS

Nabízíme krátkodobý pronájem vozů.

Spolupracujeme s jednou z největších autopůjčoven na světě, s firmou AVIS.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás, společně nalezneme řešení

Adresa

Přeprava na letiště s.r.o.
Dvořákova 94/3
779 00 Olomouc

Kontakty

Tel.:
+420 585 412 508
Mobil 1:
+420 731 516 535
Mobil 2:
+420 723 091 361
Mobil 3:
+420 603 836 315
E-mail:
info@prepravanaletiste.cz

Kontaktní formulář